Rock Empire Ferrata Safety Set

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v HUDYsport a.s.

Zatím jsem použila pouze jednou, ale jsem spokojená. Kvalitně zpracovaná, velikost se dá přizpůsobit typu postavy, za mě vynikající kvalita za super cenu.

• Přesně to, co jsem hledal

Produkt nemá žádné parametry.

Nový ferratový set obsahuje: 1.

Prsní úvazek s nastavitelnými ramenními popruhy. Používá se v kombinaci s některým ze sedacích úvazků pro via ferraty, lezení v horách a big walls.

Nastavitelné ramenní popruhy

Použití v kombinaci se sedacími úvazky

Prsák Eight Vario

Nepolstrovaný úvazek Speedy

Dynastop

Smyce 20 mm x 150 cm

Velikost uni

EN 12277

Hmotnost    210 g   2.

Nepolstrovaný úvazek vhodný pro Via Ferrata a stěny. Vylepšený sedací úvazek v nových jasnějších barvách. 3 rychlospony

Velikost uni

EN 12277

Hmotnost      370 g   3.

Párací tlumič pádu na zajištěných cestách s dlaňovou karabinou key lock, typ „K“ dle EN 12275, který je vybaven elastickými popruhy pro lepší komfort během lezení. Samotný párací tlumič je krytý obalem se suchým zipem pro snadnou kontrolu etikety „indikátor“ aktivace tlumiče.

Systém tlumení pádové energie pomocí páracího tlumiče pádu

Párací tlumič neztrácí skladováním svoje tlumicí schopnosti

EN 958

Hmotnost    526 g

• Přesně to, co jsem hledal

• Dobrý poměr cena výkon. Jednoduché, funkční, pěkné.
    • V obchodě, kde jsem kupoval, nebyl v žádném balení provazovací popruh. Byť je v setu uvedený. Dostal jsem z jiný. Tak doporučuji kontrolu kompletnosti balení.
    • Set je uložen v textilním pytlíku. Bohužel, ten je nevalné kvality. Ouško na pověšení nebylo řádně přišito. Zjistil jsem až doma.

I přes všechno, je to dobrý kup. Měl jsem jen smůlu a spěchal jsem :-)

• , zakoupeno v ECstore.cz

Jde o kompletní set, kupoval jsem jej na základě dobrých zkušeností s půjčeným téže značky.
    Vyhovuje provedením, rychlým nastavením a dobře sedí na těle.

• Dobrá kvalita
  • , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Na začátek tento základní ferratový set stačí

• postačující na ferraty
  • , zakoupeno v ECstore.cz

• lehký, spolehlivý set, dlaňové karabiny